Moje poslání

28. října 2015 v 22:33 | Cassie Patton
Mé poslání a můj Svět


Před chvílí jsem si uvědomila, jak jsem byla sobecká a slepá!Jsem Boží dcera a Bůh je ve mě.Cítím ho silněji a silněji.Je dar, že jsem tu.


Stále se do něčeho hrnu a pospíchám, ale nenaslouchám Jeho hlasu, který je uvnitř mě.Nenaslouchám mu a proto se ztrácím v uličkách sebe samé a dělám chyby, které jsou lidské.


Byly mi dány tak krásné dary: jako Dar Zpěvu, Dar Rady, Dar Smíchu a ÚSMĚVU, DAR ČISTOTY, DAR CITLIVOSTI A POROZUMNĚNÍ DRUHÝM, DAR SRDEČNOSTI A LASKAVOSTI, DAR LÉČITELSTVÍ DUŠE A NASLOUCHÁNÍ DRUHÝM.

Dal mi úžasné dary, kterých si nevážim a skoro je zahazuji!! Jsem taková jaká jsem, mám své nedostatky a chyby jako každý, ale Milujemě můj Otec a ta Láska je Obrovská!!!Třeba dar zpěvu mi dal do vínka od narození.Miluji zpěv od mala, cítím se sama sebou a je mi při tom krásně.Mám od Něho nádherný hlas, který lidi s nadšením poslouchají a jsou šťatsní, když mě mohou poslouchat.
Nedá se to moc vysvětlit, je to vnitřní pocit a vnímání.Když zpívám, tak mi přijde, že jsem nejblíže Otci.Jsem přirozená a zpívám od srdce.Zavřu oči a jsem ve Svém světě a On je mi nablízku!Stále je se mnou, i když trpím, on trpí se mnou.Vždy mě, ale zachrání.Postaví znovu na nohy!!Naleznu sílu,i když už myslím, že jsem na dně.Díky zpěvu nabírám novou sílu a Žiji!Dokud budu zpívat, tak budu Žít!Je to pro mě jako samotné dýchání.Tak přirozené a automatické, díky zpěvu žiji.
Budu zpívat Bohu stále a z celého srdce dokola.Bude to jako Rajská hudba, která druhé uzdravuje.Nebudu nikdy zpívat kvůli penězům, nebo pro zviditelnění, pro pobavení.Budu zpívat jen, protože to miluji a chci Lásku z hudby předat dál a předat i kus mé víry v Lásku.Chci dělat lidi šťastné a ukázat, že i v tomto světe plného násilí, válek, bojů, zla, chamtivosti, vražd ještě žije pravá čistá osvěžující pravdivá Láska.Že nás Bůh neopustil,ale stále Žije!Ve mě, v každém z nás!!

Nikdy nás neopustil a ikdyž se děje tolik zlých věcí, nesmíme ztratit sami sebe a víru v dobro.Dobro je v každém z nás.Spojuje nás Láska, ta která se objevila, když se za nás obětoval Ježíš.Jeho Láska je v nás.Nesmíme ztratit sebe.
Cítím tolik lásky, která vede slova a píše tyto řádky, jako by je psal ON.


DAR RADY, mám když se mi někdo svěří s trápením a já se mu snažím ze svých možností poradit.Někdy stačí velmi málo.Stačí letmý úsměv, obejmutí, pohlazení.Stačí málo a pro někoho to může tolik znamenat!
Někdy stačí návštěva u člověka, se kterým jsme se dlouho neviděli, nebo pomoc někomu, který nemá nikoho.
Měla jsem úžasnou možnost se setkat s Boží láskou, když jsem navštěvovala Hospic, kde jsou pacenti, kteří umírají a opouští tento Svět.Miluji to místo.Je tam tolik Milosti a Lásky, než kdekoli jinde.Všichni se snaží co nejlépe spříjemnit pacientům svůj pobyt.Jsou milí a laskaví.Je tam tolik dobra.Je to kouzelné místo,jako by tam bylo kus Nebe...

Poprvé,když jsem tam jela, jsem měla strach, že něco spackám, že třeba omylem se někoho zeptám na něco, co ho rozesmutní, nebo si vzpomene na něco smutného.Říkala jsem si, co si s nimi budu povídat atd..
Ale nikdy nelituji, že jsem tam jezdila, protože jsem tam více poznala Boha a Jeho Lásku.
Nezapomenu na pohledy těch lidí, když se mnou mluvili a já jim naslouchala a četla.Jednou jsem i zpívala v kapli svaté Anežky, to byl silný zážitek.
Ti lidé byli tak vděční.Povídali o svých životech, vzpomínali, poslouchali mě, atd..Cítila jsem se tam velmi dobře a vždy jsem odjížděla se skvělým pocitem naplněná Duchem svatým a nabitá tolik, Ti lidé mě nabíjeli, měla jsem v sobě tolik síly a byla jsem tak šťastná!
Taky jsem s bráchou před Vánocích tam zpívala koledy a mohla jim udělat Radost!Byla to maličkost, ale pro ně to bylo daleko víc!Hodně mi to dalo!!


DAR SMÍCHU A ÚSMĚVU, tento dar mám obzvlášť ráda, protože to spojuje lidi a prodlužuje život Smějící se
Jelikož jsem hodně spontánní a bezprostřední člověk, tak s lidmi navážu jednoduše kontakt a Rozdávám kolem sebe energii.
Je to už když někoho potkám, tak se usměju a hned mu tím zlepším třeba náladu.S nějakou kamarádkou se vidím a hned jí pozdravím silným obejmutím.Nesmíme se zapomínat smát, je to tak krásný a prodlužujeme si tím život.Takže to je velmi zdravé a neutratíme za to ani korunu Mrkající.Rozdáváme tak pozitivní sílu a jsme šťastní!Smích je taky velmi zdravý a léčí nemocnou duši.Kéž bychom si smích předepsali alespoň pětkrát denně!Nejlepší je smát se s někým!Sdílet Svoji Radost a Dobrou náladu.Rychle se to šíří a cítíme se potom dobře.

Když to teď píši, tak jsem si vzpomněla na Jednoho nejmenovaného Anděla, kterého mi Bůh poslal, abych si něco uvědomila.
Potkala jsem ho ve chvíli, kdy jsem to potřebovala.Díky němu jsem si uvědomila, že záleží na mě, jak budu žít tento Život.Že záleží jen na mě!Že mám brát ŽIVOT jako dar a prožívat každý den, jako by byl poslední!Mám být vděčná, že tu jsem a mám odpouštět ostatním.Ukázal mi Lásku, kterou v sobě mám a dokážu Lidem předat tolik Lásky a Energie.
Viděl, co mám v sobě za dary a já jsem si to zase uvědomila víc!Viděl, kolik rozddávám kolem sebe energie a viděl,mé srdečné srdce, které je někdy čisští než křišťál.
Teď jsi uvědomuji, že jsem si měla díky tomu uvědomit, že si mám těchto darů vážit a správně je využít!Mám si vážit svého těla a svých rozhodnutí,které už někdy nemusím vrátit zpět.

Bůh mě ho poslal,aby očistil Mojí duši a abych si vážila Života a Užívala každý den, abych se netrápila kvůli hloupostem, ale abych žila s Bohem.Díky němu jsem znovu našla sebe i Boha!
Myslela jsem si, že jsem ho ztratila, ale já ho nikdy neztratila.Ten anděl je stále ve mě.Když budu v nesnázích, on mě z nich vyseká!
Uvědomila jsem si, že nemám tolik tlačit na pilu a že na některé věci se musí počkat.Že přijdou v pravý čas a pravý den a nemusím se bát, protože ten anděl mě neopustí a bude mě chránit, až můj dech opustí tento Svět.

S každým úsměvem,každým smíchem se rozdává pozitivní energie, která lidi sbližuje a činí je šťastnými.
Budu se smát a usmívat několikrát denně, abych mohla Lidem dělat Radost a aby Lidé nezapomínali, že smích jim sluší Smějící seMlčící


DAR ČISTOTY, s tím se poslední dobou peru a je to pro mě stále těžké! Jelikož jsem poznala už pár věcí, tak není snadné se ovládat proti přirozenosti, ale vím, že se to dá zvládnout, jen se musím snažit a více se za to modlit.

Proč je například důležitá Předmanželská Čistota?????

Protože nejsme ničí majetek, aby si nás někdo bral,jen pro naše tělo, pro své vlastní uspokojení, pro milión důvodů....

Jsme Darem od samotného Boha a jsme vyjímeční. Každý znás dostal od vínka něco jiného.Jsme skvělí!Bůh nás miluje a nechce, abychom se oddali jen sexu ze zábavy, nebo pro vlastní potěšení.
Byli jsme stvořeni, abychom si sebe vážili a brali se jako Dar.

Na co nám bude, když se nestihneme jeden s druhým poznat.Na co nám bude, když nepoznáme, to že se doplňujeme, když jsme spolu.Když nepoznáme, co nás dokáže rozesmát, co se druhému líbí, jaké máme společné koníčky, jak se zachováme, když přijde těžká zkouška, když jsme nemocní, když jeden vážně onemocní a jak se k němu zachováme, když bychom měli postižené dítě.......

Proč spěcháme na společné bydlení, když jsem se ještě nestačili poznat?

Proč spěcháme na sex?

Proč spěcháme na chození?

Proč spěcháme na svatbu?


Vše má svůj čas a své místo.Nezahazujme svůj ŽIVOT! Život je Dar!

V ten pravý čas se jednou plnně oddáme jeden druhému.Nejlépe po svatbě, ale může se to stát i před.Pokud se Milujete Znáte se natolik, že chcete aby k tomu došlo, tak k Tomu dojde!Ale musíte to oba chtít, né ze zvědavosti, ale protože to tak má být a má se to stát...


Nejprv poznejte jeden druhého.Z přátelství se stávají ty nejlepší vztahy.Poznávejte se, kdyť na společný život máte plno času.
DAR CITLIVOSTI mám, když se do něčeho vžívám.Já prožívám dva extrémy.Když je mi smutno a mě to vykolejí, tak to prožívám tolik bolesti a žalu, až mě to někdy děsí!Když cítím bolest, tak to je tak srdcervoucí.Tak opravdové!Ztrácím přitom tolik síly.

Jako bych v tu chvíli prožívala ty nejhorší věci.Má duše se trápí a pláče!


Nebo zažívám druhý extrém!Když jsem šťastná.To zase se pořád směji a štěstí ze mě teče proudy!Neuvěřitelná energie jde po celém těle a ostatní to pozitivně naladí.


Díky své citlivosti se lehce vžívám do druhých a naslouchám jim.


DAR SRDEČNOSTI A LASKAVOSTI, to si zase vzpomenu na již zmíněného Anděla.On mě nazval srdcařkou!On viděl, kolik rozdávám energie a chtěl se ode mě učit!

Pochopila jsem co znamená spřízněná Duše! Je to když Vaše drahá polovička řekne něco, co si Vy sami myslíte.Má podobné názory jako Vy.Je na Vás něžná a milá, do ničeho Vás nenutí.Odhalí Vaši Duši.Cítíte se s ním sami sebou a víte, že ať se stane cokoli, bude Vás milovat, pro to jaká jste i s Vašemi chybami. Když mluví, tak máte husí kůži a vzrušením se celá rozechvějete.Připadáte si, že ho znáte už dlouho a cítíte se s ním dobře.Je to prostě ONO!To bych chtěla zase pocítit a aby to bylo tentokrát oboustranné!!

Chtěla bych, aby se mnou můj kluk byl pro moji Duši.proto jaká jsem,né pro mé tělo, nebo pro to jak vypadám,ale pro mojí Duši.Aby se zamiloval do Mé duše a já zase do Jeho!


LÉČITELSKÁ DUŠE, to by mohlo být, když zpívám.Vím, že existuje terapie zpěvem,která může lidem pomíhat.Nemusí jim úplně pomoci, ale může zlepšit stav jedince.


Ráda bych se o tom naučila něco víc a pokud mám tuto schopnoost, tak bych ráda zpěvem uzdravovala Duše lidí.Mohla bych je uzdravovat s pomocí Boží.NASLOUCHÁNÍ DRUHÝCH, o tom jsem už psala.Snažím se druhým naslouchat a podle svých možností jim třeba poradit.Jim se uleví a já z toho mám dobrý pocit.Každý den je pro mě vyjímečný a jsem šťastná, že ho můžu ŽÍT!

SRDCAŘKA PATTON
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama