LÁSKA??

20. listopadu 2015 v 0:35 | Hayley Patton
LÁSKA???

Obklopuje nás a je součástí našich životů.Někde na Světě je žena a muž, kterému jsme předurčeni.Kterého,nebo kterou nám posílá Bůh.On zná naše srdce a ví přesně, kdo bude naší pravou polovičkou,naším nejlepším kamarádem,kamarádkou,člověkem,kterého budeme Milovat Navěky Věků,i po smrti...

Je to jen jedna Osoba,jen ona dokáže nás Milovat, tak jaký jsme.
Jen Ona nás učiní šťastnými.

Věřím v to, že i když nejste s dotyčným v kontaktu, tak s ním můžete být nadálku.Věřím, že s ním můžete být v myšlenkách...

Proto si važme života a pokud dotyčného Milujeme,tak mu to dejme najevo,co pro nás znamená!Nechme působit Boží Lásku!!

Když se mi někdo líbil,tak jsem si představovala,jaký by to mohlo být,kdybychom spolu byli, co bychom dělali,o čem bychom si povídali.Představovala jsem si naší svatbu..


Ale takhle to nefunguje.
Toho dotyčného poznáme,že to je ten pravý,ale nesmíme být moc hrrr.Nespěchejme na tu jedinečnou a kouzelnou chvíli!.Nikdo Vám muže, s kterým máte být nevezme!!Ten muž si vás najde a učiní Vás šťastnou..Důvěřujte Bohu!!Ten pravý okamžik přijde a zažijetenVelkou Lásku!Na každého z nás někde čeká..


Já jsem taky neztratila víru, že je někde ten pravý muž pro mě.Jen musím být více trpělivá a více důvěřovat Bohu.

Jen ten jediný muž, pozná Mojí duši a zamiluje se do ní.Né do mého zevnějšku, ale do mého nitra.On mě učiní být lepší.On mě změní.On řekne, co ci budu myslet v duchu.Jen On bude Darem pro mě a já zase pro něho!!


Nezapomínejme na Lásku a Milujme celým svým Srdcem!!!

Milujme se!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama