Červen 2017

Pocit štěstí

20. června 2017 v 22:22 | Casie Patton
POCIT ŠTĚSTÍ

Dneska jsem si uvědomila, jak dokáže být člověk šťastný z maličkostí. Tolik věcí je nepodstatných a prázdných. Tolika věcí se bojíme a zavíráme oči nad krásou, která se nám otevírá. Všude je tolik hezkých věcí! Tolik maličkostí,které dokáží změnit srdce člověka.
Materiální věci pominou, není důležité mít drahé auto a jezdit na drahou dovolenou. Důležité je to, co prožijeme ve svém srdci. Každý úsměv a každé hezké slovo je jedním paprskem slunce, které rozdává energii po Světě.

A to v čem máme mezery se dá změnit, jen když chceme my sami! Vždy se něco dá změnit. Jen to musíme chtít a být trpělivý.


Nejkrásnější poklad je ten, když si vzpomene na osobu, která nás něco naučila, něco krásného, kdy jsme byli šťastní. Třeba když otec učí dítě zpívat a hraje mu na kytaru. Ať Vám bylo kolik vám bylo, tak si vždy budete pamatovat, jak jste se cítili..Třeba při společném zpívání, nebo hraní na kytaru.
Každý děláme chyby a nejsme dokonalý, ale je důležité svoji chybu připustit a omluvit se a usmířit s někým s kým jsme se pohádali.

Jedna věc je jistá, Bůh je s námi a nikdy nás neopustí.

Dějí se ve Světě různé hrozné věci, nevinní lidé umírají, přicházejí o své domovy, trpí hladem a další věcí......


Každý člověk má v sobě bolest a snaží se najít viníka. Snaží se bolest zastavit. Je těžké přijmout, když nám někdo blízký zemře a když ho dokonce vidíme i umírat před očima, ale musíme se naučit i ty těžké věci přijmout a jít dál.

Někdy musíme i odpouštět i sami sobě a to bývá kolikrát hodně náročné.

Nevím proč se dějí různé věci, které se nedají rozumně vysvětlit, ale stávají se.

Důležité je, abychom nezapomínali na to hezké, co se nám přihodila a abychom žili přítomností..


Halley P.