Boží prozřetelnost

3. prosince 2017 v 0:07 | Casey Patton


V našich životech se odehrává plno příběhů. Někdy jsme na konci svých sil a už si myslíme, že se nemůžeme odrazit od břehu a jít dál, ale Bůh nás v těchto chvílích neopouští.

Dneska jsem si uvědomila, jak lehce někdy něco vzdáváme a nedokážeme na nic čekat. Když se něco neděje podle našich představ, tak o to nestojíme. Nespoléháme na Boha, ale chtěli bychom to podle sebe. Když vezmeme svá břemena a dáme mu to do rukou, tak nám tu zátěž odebere a promění jí v Radost.

Pokud hledáte partnera na celý život a on se ještě neobjevil. Pokud stále přemýšlíte nad událostmi a snažíte se je uspěchat, tak spomalte a nechte to v Jeho rukou. On dobře zná Vaše srdce a nejlíp zná Vás samé. On ví, kdo je pro Vás tím pravým. Tak se přestaňte trápit tím, že to není podle Vašich představ. Pokud mu to odevzdáte a přijmete Jeho lásku, tak naleznete ve svém srdci klid a mír a budete posilněni neskutečnou silou. Chraňte své srdce, protože v něm je mnoho. Ne nadarmo se říká, že největší dobrodružství se odehrává v srdci.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama