Pouť do Santiaga de Compostela

12. ledna 2018 v 5:39 | Hayley Patton
Já a moje Cesta

PrJáProč jsemProšProč jsem se dala na cestu, která má 100 km a pěší chůze?


Motivoval mě jeden nejmenovaný kamarád, který tuto cestu šel asi před 3 lety. Když jsem se s ním seznámila, bylo to na svatbě mojí kamarádky, tak mě na první pohled zaujalo to jeho nadšení a zapálenost. PPřijel úplně nabitý z té cesty a rozsvítil se jako vánoční stromeček. Pamatuji si, že jsem z něho v tu dobu nemohla vytrhnout oči. S nadšením vyprávěl o svých zážitcích na cestě, jako by to bylo včera...


Já jsem se pro svoji cestu do Santiaga rozhodla asi před 2 lety. Kamarád mě tak nadchl tou cestou, že jsem si řekla, že bych potřebovala asi taky zpomalit a zastavit se v tuto dnešní uspěchanou dobu.


Každý svoji pouť do Santiaga jde z nějakého důvodu ( někdo kvůli víře, někdo aby poznal krásy španělské země, někdo chce zhubnout..) Motivace a nadšení je různé. Někdy ty důvody třeba nejsou zrovna růžové, ale já se rozhodla, protože jsem v životě zažila hodně bolesti, někteří lidi mi dost ublížili, zažila jsem hodně těžkých osobních zážitků a vím, že je na čase být sama se sebou. Naslouchat Bohu a dokud nemám manžela a rodinu, mít víc času pro sebe a najít další díl své cesty v životě.


Chci získat více sebevědomí a odvahu, že to dokážu! Dokážu jít pěšky každý den a prožít dny potichu. Určitě budu potkávat na cestě plno lidí, ale ráda bych to celkově tu pouť šla sama za sebe.

Těším se na pouť, na to že nebudu uset řešit práci, rodinné záležitosti, těžkosti každého dne, ale budu meditovat a muset se postarat sama o sebe a ještě víc poznám sama sebe a také novou zemi a krajinu...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama